Kontakt

Kansli

kansli@nsphskane.se

 

Pontus Eriksson, samordnare

pontus@nsphskane.se, 0762009265

 

Erika Wilhelmsson, verksamhetsledare

erika@nsphskane.se, 0762489879

 

Utskrivningsguiden

Nås på förnamn@nsphskane.se

Jessica Andersson, 0732325747

Linda Nordström, 0732325730

 

Hjärnkoll Skåne

Maria Olsson Eklund

maria@hjarnkollskane.com, 0723-83 71 11

Rikard Einegard

rikard@hjarnkollskane.com, 0700-340115

Hanna Solberger

hanna@hjarnkollskane.com, 0700-340113

 

Patientforum

Michelle Nilsson

michelle@nsphskane.se

 

Styrelsen

Nås på förnamn@nsphskane.se eller 0762009265

Pontus Eriksson, ordförande

Sheila Dale, ekonomiansvarig

Conny Allaskog, sekreterare

Jenny Wetterling

Mats Sander

Michelle Nilsson